Wszystkich moich wiernych czytelników chciałbym serdecznie powitać już na nowej, odświeżonej stronce, na prywatnym serwerze i z bardziej atrakcyjną domeną :) Przeniesienie i dopracowanie szczegółów wymagało ode mnie sporego nakładu pracy, ale czego to się nie robi dla gości 😉 Jak widzicie zmieniłem nieco wystrój, mam nadzieję na nieco bardziej czytelny. Teraz do wykończenia zostało już tylko kilka pomniejszych elementów. Niestety paru elementów, takich jak komentarze, nie udało mi się przenieść, za co przepraszam. Liczę, że nowa strona ponownie się nimi zapełni :)

Jak już wiecie, kwiecień tego roku jest dla mnie dość intensywny (między innymi przeprowadzka do Poznania), a ilość wpisów drastycznie się zmniejszyła. O tyle mogę Was uspokoić, że już w maju ponownie planuję wrócić do formy. Ilość pomysłów na wpisy jest niezmiennie liczna, to tylko kwestia czasu na staranne ich przygotowanie. W maju postaram się też dodać kilka przepisów, które z pewnością Was zainteresują :)

Nie mogło tutaj zabraknąć miejsca również dla Was. Powiedzcie, jak podoba się Wam nowy wystrój? Czy macie jeszcze jakieś propozycje? Zostawcie komentarz :)

Pozdrawiam