Facebook:

Mój blog na facebooku – Zachęcam do śledzenia mnie również na facebooku. Tam informuję o wszystkich nowych wpisach. Dodatkowo zamieszczam odsyłacze do bardzo ciekawych artykułów na innych stronach.
Grupa zrzeszająca fanów domowej receptury – zachęcam do dołączenia do grupy. Daje nam ona możliwość zrzeszać ludzi o podobnych pasjach. Bardzo usprawnia wymianę wiedzy, pozwala blogerom na zamieszczanie swoich wpisów, a nowym osobom na bardzo szybkie przyswojenie wielu ciekawych informacji.

Witryny informacyjne o tematyce kosmetologicznej i pochodnej:

Biotechnologia.pl – Profesjonalna witryna dla profesjonalistów. Ciekawe artykuły ze świata kosmetologii, farmacji i biotechnologii. Strona zawiera m. in. przykładowe receptury kosmetyczne.
Laboratorium urody – Forum przeznaczone zarówno dla laików jak i profesjonalistów. Szeroka gama działów poświęconych urodzie, w tym odnoszące się do domowej produkcji kosmetyków. Najlepsze forum polskojęzyczne dla hobbystów domowej kosmetyki.

Interesujące blogi o powiązanej tematyce:

Green Clear Mind – blog, który bardzo dużo czerpie z natury, przede wszystkim z ziół. Jeśli lubicie połączenie ziół i receptury kosmetycznej, polecam zajrzeć na tego bloga.
Krem dla mnie – Stronka utalentowanej blogerki, która pisze często i bardzo profesjonalnie. Koniecznie odwiedźcie.
Misz-masz – DIY, decoupage i nie tylko. Inspiracje dla „domowych rzemieślników”

Sklepy internetowe oferujące półprodukty kosmetyczne:

e-naturalne – Mój pierwszy sklep internetowy :) Liczne i często unikalne produkty sprawiają, że warto tam zajrzeć. Ceny również są zachęcające, a dodatkowe programy pozwolają obniżyć ją jeszcze bardziej. Solidny sklep z miłą obsługą :)
Zielony klub – Polecam głównie ze względu na Was. Sklep ten ma bowiem wybitnie niskie ceny niektórych produktów. Co mnie w nim niepokoi to olewcze podejście do klienta i praktycznie brak odpowiedzi e-mailowej.

Inne:

http://arletakrowka.blogspot.com/ – Strona autorki mojego logo. Tworzy wiele ciekawych grafik. Polecam :)